Vem si 30 Starburst Otáček a Express VPN Zdarma!

Install Express VPN and Get 30 Free Spins on Starburst

Také tě unavuje neustálá cenzura internetu? Dej jí sbohem díky službě Express VPN, která je v případě poskytování VPN služeb dlouhodobě absolutní špičkou na světě!

Po její instalaci si jednoduše jedním klikem vybereš jakoukoliv zemi, z níž se chceš připojit, např. Švédsko, Finsko, atd. a kliknutím na tlačítko “CONNECT” (Připojit) jsi připraven na svobodné surfování internetu! Pak už Ti jen stačí otevřít si jakoukoliv  stránku, napr. https://www.eatsleepbet.com/ a zábava se může začít kdekoliv a kdykoliv! Připraven? Pojďme na to!

A.

  1. Otevři si stránku: https://www.expressvpn.com/order a označ měsíční plán v ceně 12,95 USD (slyšeli jsme, že tento poplatek ti některé společnosti vrátí, jednou z nich je třeba EatSleepBet Kasino . Stačí, aby si jim každý měsíc poslal potvrzení o zaplacení služby a obratem ti celou částku vrátí).
  2. Zadej svou emailovou adresu.
  3. Vyber si platební metodu, vyplň platební údaje, klikni na zelené tlačítko “JOIN NOW” (PŘIHLÁSIT SE NYNÍ) a máš hotovo! První část je úspěšně za Tebou! Zde je obrázek prvních tří kroků:

 

B.

  1. Otevři registrační email a klikni na červený odkaz v e-mailu – “Set up ExpressVPN” (Nastavit službu Express VPN). Zobrazí se stránka pro nastavení hesla, kde Ti bude navrženo automatické heslo, případně si můžeš nastavit své vlastní heslo kliknutím na “Create my own password” (vytvořit mé vlastní heslo).

 

 

  1. Zkopíruj si svůj aktivační kód (Activation code). Pozor, tento krok je velmi důležitý, aktivační kód budeš potřebovat později k dokončení instalace. Vyber si svůj operační software (např. Windows) a klikni na “DOWNLOAD” (STÁHNOUT).

 

 

  1. Když je stažení souboru dokončeno, otevři soubor a klikni na “INSTALL” (instalovat). Tvůj počítač se Tě zeptá, zda chceš Express VPN aplikaci povolit, klikni na “Yes / Ano” a začne instalace. V případě, že by Ti opět vyskočilo ověřovací okno, znovu potvrď instalaci kliknutím na možnost “Install”. Po dokončení instalace klikni na “CLOSE” (zavřít).

 

 

  1. Zadej aktivační kód, který sis zkopíroval v bodě 5 a klikni OK, čímž se Express VPN aktivuje na Tvém počítači.

 

 

To je vše! Zbývá Ti kliknout na “start using the app” (začít používat aplikaci), vybrat si jednu ze zemí, z níž se chceš přihlásit (prostřednictvím kulatého tlačítka Choose location) a poklepáním na krajinu potvrdit svůj výběr. Nyní si můžeš otevřít svůj oblíbený internetový prohlížeč (Google, Mozzila apod.), otevřít si svoji oblíbenou webstránku, např. https://www.eatsleepbet.com/ a bavit se kdykoliv a odkudkoliv!

V Tvém měsíčním balíčku máš zahrnutou instalaci Express VPN až na 3 zařízení, takže kromě počítače si můžeš tuto službu nainstalovat také na svůj mobil či tablet. Důležité je, aby jsi při instalaci měl vždy k dispozici svůj aktivační kód, který jsme zmínili v bodě 5. Pro instalaci na mobil si jednoduše stáhni Express VPN aplikaci na mobil přes Apple Store nebo Google Play. 

Je to jasné? Tak pojď na EatSleepBet a zkus štěstí s 30 Otáčkami Zdarma na Starburst!

[Total: 0   Average: 0/5]